MENU

Fotograf żory

Fotografia to sposób odczuwania, dotykania, kochania. To, co uchwyciłeś na filmie, zostało uwiecznione na zawsze… Pamięta małe rzeczy, długo po tym, jak wszystko zapomniałeś.
– Aaron Siskind

Witam jako fotograf ślubny Żory, przed Wami magiczny dzień, w którym powiecie sobie sakramentalne tak? Serdeczne gratulacje! Skoro goszczę Was na mojej stronie, wnioskuję, że poszukujecie fotografa ślubnego z Żor lub okolic. A więc świetnie się składa. Jestem Grzesiek, fotografią ślubną i filmowaniem z drona zajmuję się od lat. Zapraszam do obejrzenia historii miłosnych, które miałem zaszczyt uchwycić na pamiątkowych kadrach. Reportaże ślubne (i nie tylko) znajdziecie w moim wirtualnym portfolio.

ODKRYJ
PORTFOLIO

Fotograf ślubny Żory i okolice

Zastanawiacie się, na co zwrócić uwagę przy wyborze fotografa ślubnego z Żor, który będzie odpowiedzialny za dokumentację Waszych wspomnień? Według mnie kluczowe są trzy elementy: zawartość oferty, estetyka zdjęć i skład. Pewnie ciekawi Was skąd ten wybór i jak pracuję?

Zawsze dokładam starań, by obróbka w naturalny sposób podkreślała poszczególne kadry i zachwycała mimo upływu lat oraz zmieniających się trendów. Starannie przemyślana jest też kolejność ujęć. Reportaże mojego autorstwa, godzina po godzinie opowiadają spójne historie. A to jeszcze nie wszystko. Jako fotograf ślubny doskonale wiem, jak dużo pracy i zaangażowania kosztują przygotowania do tego wielkiego dnia. W związku z tym moim oczkiem w głowie są także detale.

SPRAWDŹ
OFERTĘ

Zdjęcia i film z drona Żory

Punkt widzenia ma znaczenie. Dlatego rozbudowałem ofertę fotografii ślubnej o zdjęcia i film z drona. Ujęcia z powietrza gwarantują efekt „wow” i cieszą się coraz większą popularnością wśród młodych par. Są rewelacyjnym uzupełnieniem klasycznego reportażu ślubnego i wideo. Pokazują wydarzenia z szerszej perspektywy. Mogą też wzbogacić relację o piękne krajobrazy, szczególnie gdy uroczystość lub przyjęcie odbywa się w plenerze. Jeśli więc zależy Wam na unikalnych pamiątkach i szukacie fotografa na ślub z dronem, zapraszam do kontaktu.

Fotografia ślubna Żory – sesja plenerowa

Marzy się Wam profesjonalna sesja plenerowa? Chcecie rozbudować album ślubny o dodatkowe ujęcia już jako mąż i żona? To świetny pomysł. Dobra wiadomość jest taka, że decydując się na współpracę ze mną, plener macie zagwarantowany w ramach jednej usługi.
W dniu uroczystości zaproszę Was na kilka chwil na osobności, by uchwycić Wasze szczęście i emocje „na gorąco”. Jeśli jednak będziecie woleli umówić się na dodatkową sesję poślubną w innym terminie, żaden problem. Jestem otwarty na propozycje i realizację najbardziej szalonych pomysłów.

Filmowanie z drona Żory

Ile kosztuje filmowanie z drona? Czy ta usługa się opłaca? Rzeczywiście, wynajęcie fotografa ślubnego i dodatkowego operatora ze sprzętem i uprawnieniami najczęściej wiąże się z większą inwestycją. Natomiast u mnie możecie liczyć na kompleksową obsługę foto&wideo. Kadry z powietrza zawierają się już w pakiecie. A więc nie ponosicie dodatkowych kosztów z tego tytułu.

ZAPYTAJ O WOLNE TERMINY

Fotograf Żory – oferta

Jest tyle wyjątkowych wydarzeń, które warto zatrzymać na zdjęciach: zaręczyny, chrzciny, komunia dziecka, ślub i wesele… Nie będę ukrywał, uwielbiam relacjonować momenty, w których przepełnia Was szczęście. Szukacie fotografa w Żorach? Zależy Wam na indywidualnym pakiecie fotografii ślubnej lub okolicznościowej? Zapoznajcie się z moją propozycją i dajcie znać, co mogę dla Was zrobić.
Macie pytania dotyczące którejkolwiek z usług? Interesuje Was konkretny termin realizacji reportażu ślubnego, sesji narzeczeńskiej lub pleneru ślubnego? Napiszcie do mnie niezobowiązująco i opowiedzcie, czego potrzebujecie. Z przyjemnością poznam Was bliżej i przygotuję spersonalizowaną ofertę współpracy. Bądźmy w kontakcie!
ZAPYTAJ O WOLNE TERMINY

Fotografia Ślubna Żory

Fotografia ślubna od 2300 PLN

1. Reportaż z przygotowań wraz z błogosławieństwem,
2. Zdjęcia detali,
3. Reportaż z ceremonii ślubnej w Kościele bądź USC wraz z życzeniami,
4. Fotografie indywidualne z Rodzicami oraz najbliższymi,
5. Zdjęcie grupowe wszystkich gości,
6. Sesja plenerowa w dniu ślubu (ok. 1 godzina fotografowania),
7. Wydruki zdjęć dla gości i Rodziców w dniu ślubu.
8. Profesjonalna sesja wieczorową porą z wykorzystaniem efektów świetlnych.
9. Reportaż z uroczystości weselnej do oczepin.
10. Dron (ujęcia z góry)

Filmowanie Żory od 2000 PLN

• reportaż od przygotowań do oczepin, do godziny 0:30,
• zabawa na sali
• wywiad z gośćmi itp.
• Sesja plenerowa w dniu ślubu
• Filmik z podziękowaniami dla rodziców
• długość gotowego filmu od 30 do 90 minut
• gotowy film otrzymują państwo drogą elektroniczną
• film zakończony jest kilkuminutowym teledyskiem
weselnym, będący skrótem z całego dnia wesela
• Ujęcia z drona

Fotograf Ślubny Żory

CLOSE