MENU

Fotograf Katowice

Fotografia to sposób odczuwania, dotykania, kochania. To, co uchwyciłeś na filmie, zostało uwiecznione na zawsze… Pamięta małe rzeczy, długo po tym, jak wszystko zapomniałeś.
– Aaron Siskind

 

Fotograf ślubny Katowice

Witajcie w moim fotograficznym świecie fotograf ślubny Katowice! Domyślam się, że skoro tu trafiliście,  to znaczy, że szykujecie się do ślubu – jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu! Serdecznie gratuluję ☺ Przed Wami miesiące planowania tej szczególnej uroczystości. I jedno jest pewne: będziecie potrzebować fotografa ślubnego z głową pełną pomysłów.

To ja! ☺ Z miłą chęcią zadbam, byście do końca życia zapamiętali dzień, w którym będziecie ślubować sobie wieczną miłość. Kadry zebrane w pamiątkowy reportaż ślubny i film z wesela będą przypominać Wam już zawsze o emocjach, których doświadczycie.

Fotograf ślubny Katowice i okolice.

Marzycie, by zorganizować uroczystość na Śląsku? Szukacie fotografa ślubnego z Katowic lub okolicy? To moje tereny ☺ Choć prawda jest taka, że odległość nie ma dla mnie większego znaczenia. Filmuję dronem i podróżuję z aparatem po całej Polsce (i nie tylko). Dojeżdżam wszędzie tam, gdzie mnie potrzebujecie. A więc jeśli tylko estetyka i klimat moich reportaży ślubnych oraz sposób opowiadania historii jest bliski Waszym sercom, zapraszam do kontaktu.

Fotografia ślubna Katowice – jak działam?

W trakcie realizacji zleceń kieruję się przede wszystkim dyskrecją. W zawodzie fotografa ślubnego umiejętność obserwacji i chwytania odpowiednich momentów bez ingerencji w przestrzeń innych osób jest bezcenna. Dlatego towarzyszę młodej parze i zaproszonym gościom podczas uroczystości i przyjęcia w taki sposób, by czuli się naturalnie, pewnie i komfortowo. Dzięki temu zdjęcia są prawdziwe, dynamiczne i pełne emocji. Zwracam też uwagę na detale. Doskonale wiem, że mają one dla Was duże znaczenie. Krótko pisząc: żaden z kadrów w pamiątkowym albumie mojego autorstwa nie jest przypadkowy. Podstawowa zasada brzmi: w reportażu ślubnym każde ujęcie ma znaczenie.

Filmowanie z drona Katowice

Na czym polega moja przewaga? Jestem fotografem z dronem. Moja druga specjalizacja to właśnie filmowanie wesel z powietrza. Podczas całego wydarzenia są takie momenty, które warto zarejestrować z większej perspektywy np. wyjście pary młodej z kościoła, podjazd pod salę weselną, zdjęcia grupowe, bramy, mini plener, pokaz sztucznych ogni czy choćby widok na okolicę. Te ujęcia z lotu ptaka wyglądają spektakularnie! I genialnie urozmaicają reportaż. Zawsze dbam, by zdjęcia i film ślubny perfekcyjnie się uzupełniały. By w poruszający sposób opowiedziały Waszą historię.

Film z drona – pomysł na podziękowanie dla rodziców

No i jeszcze jedna bardzo ważna sprawa! Materiał z filmowania dronem możecie wykorzystać do przygotowania oryginalnych podziękowań dla rodziców. Obrazy z góry połączone z Waszymi serdecznymi życzeniami, wspólnymi zdjęciami i kadry z wesela będą dla nich ogromną niespodzianką. Taka wartościowa pamiątka z pewnością bardzo ich wzruszy. To w końcu dzięki niej będą mogli wracać wspomnieniami do tych wszystkich szczęśliwych chwil. A więc jeśli rozważacie inwestycję w filmowanie wesela, warto mieć świadomość wszystkich korzyści płynących z tej opcji.

Fotograf z Katowic – poznajmy się!

Cześć! Jestem Grzesiek. Jeżeli szukacie fotografa ślubnego z Katowic lub okolicy, zależy Wam na reportażu ślubnym wzbogaconym o zdjęcia z powietrza lub na filmie z drona, zapraszam do niezobowiązującego kontaktu. Podzielcie się ze mną terminem wesela i lokalizacją. Ja z kolei sprawdzę kalendarz i przygotuję dedykowaną ofertę, która spełni Wasze oczekiwania.

Macie pytania dotyczące którejkolwiek z usług? Chcielibyście coś dodać do pakietu lub go zmodyfikować? Piszcie śmiało. Chętnie odpowiem i rozwieję wszystkie wątpliwości.

FOTOGRAF ŚLUBNY KATOWICE

Fotograf Ślubny Katowice

CLOSE