MENU

Fotograf Rybnik

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.”

Don McCullin

Fotograf Ślubny Rybnik

Cześć! Skoro goszczę Cię na mojej stronie, to znaczy, że szukasz fotografa ślubnego z Rybnika. Mam na imię Grzesiek i jestem do Twojej dyspozycji. Zależy Ci na zdjęciach ślubnych pełnych emocji, od których łezka w oku zakręci się niejeden raz? Z przyjemnością wypełnię dla Was album pamiątkowymi kadrami.

Fotografią ślubną zajmuję się od lat. Realizuję m.in. sesje narzeczeńskie, reportaże ślubne i sesje plenerowe. Każdą z tych okoliczności na zdjęciach łączy jedno: spontaniczność! Podczas pracy jestem dyskretny i staram się być niezauważony. Dzięki temu mogę uchwycić naturalne gesty, uśmiechy i prawdziwe emocje. To właśnie one sprawiają, że piękne wspomnienia są wiecznie żywe.

Z doświadczenia wiem, że kalendarze u profesjonalnych fotografów ślubnych z Rybnika wypełniają się z dużym wyprzedzeniem. Jeśli spodobały Ci się efekty mojej pracy, skontaktuj się ze mną niezobowiązująco. Z przyjemnością sprawdzę, czy interesujący Cię termin jest jeszcze wolny.

 

 

JESTEM fotografem ślubnym z Rybnika

Tu mieszkam. Ale prawda jest taka, że czuję się obywatelem świata. Melduję się na wezwanie wszędzie tam, gdzie do opowiedzenia jest piękna historia. Odległość nie ma dla mnie znaczenia. Dzięki temu mogę realizować swoje pasje: do fotografii, do podróży i do ludzi.

Dlaczego wybrałem akurat taki sposób na życie i ścieżkę kariery? Kliknij poniższy guzik, a dowiesz się wszystkiego o fotografie ślubnym z Rybnika.

Więcej o mnie  

 

            

ZATRZYMUJĘ czas na pamiątkowych fotografiach

Trafiliśmy tutaj na siebie z konkretnego powodu: poszukujesz fotografa ślubnego z Rybnika, który opowie Waszą historię miłosną. I ja z przyjemnością podejmę się tego zadania. Zatrzymam dla Was czas na pamiątkowych zdjęciach. Po to, byście za kilka lat mogli sięgnąć po ślubny album i przeżyć ten szczególny dzień jeszcze raz.

Ale to nie wszystko. Profesjonalnie zajmuję się także fotografią rodzinną, okolicznościową i fotografią portretową. Wiesz, co łączy je wszystkie? Ludzie, emocje i uczucia. Te trzy elementy składają się na nieuchwytną magię każdego z uchwyconych kadrów.

Zależy Ci na profesjonalnej sesji zdjęciowej? Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić.

Poznaj moją ofertę

 

 

SKARBNICA ślubnych fotoreportaży

To tutaj dzielę się z Tobą moimi ślubnymi fotoreportażami. Ale nie tylko! Znajdziesz tu inspirujące plenery ślubne z różnych zakątków Polski, sesje ciążowe, osobistą fotografię portretową, a także sesje rodzinne i dziecięce. Krótko pisząc: odkryjesz zdjęciowe dokumentacje ważnych momentów z życia bohaterów moich opowieści. Mam nadzieję, że masz trochę czasu. Bo z doświadczenia wiem, że na jednym wpisie się nie skończy. Życzę Ci miłego oglądania!

Sprawdź portfolio

 

PRAKTYCZNE porady i porcja inspiracji

Szukasz pomysłu na plener ślubny? Interesuje Cię sesja narzeczeńska? Gromadzisz inspiracje na sesję ciążową? A może zastanawiasz się, czy warto zainwestować w fotografię z drona? Służę radą i przykładami na blogu. Od razu napiszę: w postach dominują zdjęcia. Ale gwarantuję Ci, że treść, choć stosunkowo krótka, jest merytoryczna. Moje przemyślenia wynikają z doświadczenia, obserwacji i rozmów z innymi ekspertami. A więc… czerp z nich śmiało!

Zajrzyj na bloga

 

Setki pomysłów na filmowanie z drona

Tak, jestem fotografem z dronem. Co to oznacza? Że Wasz reportaż wzbogacę o zdjęcia z lotu ptaka, a film ze ślubu zyska zupełnie nową jakość! Będziecie mogli przeżywać podniosłe chwile, cieszyć się bajkowymi ujęciami i zachwycać widokami, których udokumentowanie byłoby niemożliwe tradycyjną kamerą. Perspektywa ma znaczenie. Ale nie musicie wierzyć mi na słowo. Przekonajcie się na własne oczy o magii zdjęć z powietrza i filmowania wesela dronem.

Zawsze przykładam ogromną wagę do szczegółów i montażu. Słucham też Waszych próśb i uwzględniam je w trakcie realizacji. Po to, byście reportaż ślubny i film z wesela mogli oglądać  ze szczerą przyjemnością i z dumą dzielić się nimi z najbliższymi. Także z tymi, którzy z różnych powodów nie będą mogli być z Wami w tym szczególnym dniu.

Ps. Mam wszystkie niezbędne uprawnienia na loty i filmowanie z drona, a więc o nic nie musicie się martwić 🙂

BĄDŹMY w kontakcie

Wiesz już, że jestem fotografem ślubnym z Rybnika. Odkryłem przed Tobą efekty mojej pracy i podzieliłem się zdjęciowymi inspiracjami.

Teraz Twój ruch. Napisz mi, jaki rodzaj fotografii Cię interesuje i jakie efekty chcesz osiągnąć. Porozmawiajmy niezobowiązująco i poznajmy się bliżej.

Zadzwoń do mnie 513 161 810 lub napisz: [email protected]. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

A tymczasem życzę Ci miłego dnia!

Do usłyszenia,

Grzesiek

KONTAKT

Fotograf Ślubny Rybnik

Fotograf Ślubny Rybnik

Fotograf Ślubny Rybnik

Fotograf Ślubny Rybnik

fotograf ślubny Rybnik, Gliwice, Żory, Knurów, katowice, wodzisław, jastrzębie.

CLOSE