MENU

Fotografia ślubna Gliwice

Witajcie,
trafiliście tutaj bo organizujecie wesele? Poszukujecie fotografa ślubnego? Jeśli tak, to Wasz wybór jest trafny. Fotografią zajmuje się aż 14 lat jest to dla mnie nie tylko praca, ale również pasja. Nazywam się Grzegorz Bolka i jestem fotografem ślubnym z Gliwic, ale nie tylko. Działam również na całym Śląsku. W zasadzie fotografuję śluby w całej Polsce. Jeżeli jest to pasją to miejsce nie ma znaczenia. W mojej fotografii stawiam przede wszystkim na naturalność, i pragnę uchwycić najpiękniejsze momenty i chwilę. Unikam ustawianych zdjęć gdyż tylko naturalne zachowanie pokazuję prawdziwe emocje, które towarzyszą w tym szczególnie i wyjątkowym dniu. Uważam że takie podejście jest profesjonalne i każdy marzy o niepowtarzalnym ujęciu, aby móc choć przez chwilę wrócić do wspomnień. Jeżeli podzielacie moje podejście to zapraszam do kontaktu.

Fotograf ślubny Gliwice

Jednym z wielu etapów planowania ślubu jest wybór fotografa ślubnego oraz kamerzysty którzy uwiecznią ten wyjątkowy i niepowtarzalny dzień w Państwa życiu. Na rynku jest bardzo duży wybór, dlatego ciężko podjąć decyzję i obdarzyć fotografa zaufaniem. Proponuje więc spotkanie, podczas którego bedzięmy mogli porozmawiać i omówić wszystkie szczegóły. Na spotkaniu zobaczą Państwo na jakim sprzęcię pracuję i przedstawie dostępnę albumy. Ale najważniejsze podczas spotkanie jest poznanie siebie i naszych oczekiwań co do reportażu.

PYTANIA & ODPOWIEDZI

Czy posiadają Państwo Drona ?

Tak, staram się często używać drona podczas reportażu oczywiście na tyle ile pozwoli czas i warunki.

Czy mają Państwo zapasowy sprzęt wrazie awarii?

Tak oczywiście, posiadamy 3 aparaty plus szereg obiektywów, lamp oraz zapasowych kart pamięci :)

Do której godziny Państwo pracują ?

Kończymy po oczepinach :)

Po jakim czasie otrzymujemy zdjęcia ?

Galeria z hasłem jest dostępna po około tygodniu od ukończonej sesji.

Fotograf ślubny Gliwice

jak wybrać odpowiedniego fotografa na ślub?

Na rynku znajdziecie wiele osób zajmującą się fotografią ślubną w okolicach Gliwic. Zapewne jest ich mnóstwo , lecz nie każdy z nich podchodzi do swojej pracy z sercem i zaangażowaniem, traktują to tylko jako dodatkowe źródło dochodu. Pamiętajcie aby Wasz wybór był przemyślany, a osoba, która będzie za to odpowiedzialna i udokumentuje tak ważny dla Was ślub i Wesele podejdzie już od pierwszego kontaktu profesjonalnie i jaką ofertę proponuje. Szczególnie warto zwrócić uwagę czy fotograf jest z okolic Gliwic ponieważ dalszy dojazd fotografa może liczyć się z  dodatkowymi kosztami.

Fotograf ślubny Gliwice

Czy jesteście już gotowi ?

Jeżeli tak to zapraszam do kontaktu :)

Fotograf ślubny Gliwice

Tel. –    513161810

Mail. – [email protected]

 

CLOSE