MENU

Coś o mnie...

Nie zapytam Was, czy szukacie fotografa – przecież nie trafiłibyście tutaj, gdyby było inaczej, prawda? Nie zapytam Was, czy szukacie tylko fotografa. Przecież zajmuje się fotografią ślubną i trudno pozwolić sobie na powtórki ujęć w takim dniu. Moje pytanie brzmi: „Jak mogę dla Was uwiecznić ten jeden z najważniejszych dni w życiu?”.

Porzućmy jednak te formalności!

Nazywam się Grzesiek i niezmiernie się cieszę, że trafiliście właśnie do mojego świata ujętego w kadrach. Rozgośćcie się – czujcie się w moim fotograficznym świecie jak u siebie!

Od zawsze wiedziałem, że chcę pokonać poniedziałek – nie czekać na niego jak na stracenie, nie witać nowego tygodnia irytacją, że znów idę robić rzeczy, które niekoniecznie mnie interesują, które byłyby tylko bezmyślnym powtarzaniem kilku czynności. Czy osiągnięcie zwycięstwa było łatwe? Bynajmniej! Rozwój pasji i zainteresowań kosztował mnie naprawdę wiele czasu, determinacji i zapału, ale dziś z perspektywy lat mogę powiedzieć, że nie żałuję każdej minuty!

Tak, kocham tę pracę – uwielbiam pracować z pozytywnie zakręconymi ludźmi, uwielbiam spontaniczne momenty, uwielbiam ulotną magię chwil. Innymi słowy: fascynuje mnie wszystko to, co związane ze światem fotografii. To świadomość, że jestem w stanie chwytać drobiny czasu swoim obiektywem i utrwalać je.

Jestem cierpliwy, umiem czekać na właściwy moment do wykonania zdjęcia – nie zrobię ich kilkuset w nadziei, że chociaż kilka będzie się do czegoś nadawało. Zrobię ich kilka, może kilkanaście, starannie wybierając moment. Nie martw się, nie będę Wam przeszkadzał – swoje obowiązki wykonuję dyskretnie, staram się dosłownie przemykać za Waszymi plecami, nie zwracając na siebie uwagi. Przecież powinniście skupić się na uroczystości, w której uczestniczycie, nie na mojej osobie! Ja będę dyskretnym łowcą emocji, bliskości, uczuć – wszystkiego, co pragnęlibyście zachować przez długi, długi czas.

Oczywiście nie zajmuję się wyłącznie fotografią ślubną – służę pomocą także w fotografii rodzinnej, ciążowej, dziecięcej, portretowej czy okolicznościowej. Odległość nie ma dla mnie znaczenia – chociaż mieszkam w Rybniku, to nic nie stoi na przeszkodzie, bym pojawił się w Waszym miejscu zamieszkania (ale i nie tylko, w końcu świat jest ogromny!). Ograniczanie się do sesji wyłącznie w okolicy nie ma sensu – poszukuję przecież plenerów i scen wartych uwagi.

Jesteście zainteresowani, ale wciąż macie wątpliwości? Śmiało, skontaktujcie się ze mną lub nawet umówcie na spotkanie – nie tylko odpowiem na pytania, ale też doradzę czy podpowiem. Będę zaszczycony, jeśli pozwolicie mi stworzyć Waszą historię.

Foto-książki

Wasza opowieść w Waszych rękach

Za wydruk Waszych ślubnych fotografii odpowiada jedna z najlepszych w Polsce firm . Doskonała jakość papierów i tkanin oraz wykończeń zapewni Państwu przyjemność oglądania, ale przede wszystkim trwałość na lata.

CLOSE