MENU

Fotografia ciążowa

Sesja Ciążowa

Wspaniała przygoda i fascynujące przeżycie dla obojga rodziców. Sesja ciążowa w wyjątkowy sposób opowiada o oczekiwaniu na narodziny ukochanego maleństwa. Pozwala celebrować ten szczególny czas i daje szansę, by uchwycić go na zdjęciach w pamiątkowym albumie. Realizuję sesje ciążowe w plenerze, w domu, a także w studio. Ty decydujesz, w jakich okolicznościach mają powstać Wasze pierwsze wspólne kadry.

Fotografia Dziecięca

Sesja dziecięca

Jako rodzic na przestrzeni lat z pewnością wiele razy docenisz magię fotografii dziecięcej. To właśnie ona zatrzymuje tak szybko pędzący czas. Pokazuje, jak rosną i zmieniają się najbliższe sercu osoby. Ale nie tylko. Sesja dziecięca jest dla maluchów świetną przygodą, podczas której mogą dać upust kreatywności. Za każdym razem, gdy otworzycie rodzinny album, z uśmiechem na ustach będziecie wspominać te bezcenne chwile.

Fotografia komunijna

Sesja Komunijna

Dzień przyjęcia przez dziecko komunii świętej jest szczególny i zasługuje na zapamiętanie. Z przyjemnością uwiecznię dla Was te podniosłe momenty pełne wzruszeń, dumy i radości. Realizuję reportaże z uroczystości, a także sesje komunijne w plenerze np. w trakcie białego tygodnia. Efektem naszej współpracy będą piękne portrety głównego bohatera, wspólne kadry z rodzicami, dziadkami, chrzestnymi oraz zdjęcia grupowe. Jednego możecie być pewni: fotografie komunijne w wyjątkowy sposób wzbogacą Waszą kronikę.

Fotografia studyjna

Sesja studyjna

Fotografia studyjna jest bardzo osobista i daje niepowtarzalną szansę, by stworzyć fascynującą opowieść o człowieku. Choć z założenia polega na pozowaniu, kluczem do osiągnięcia spektakularnego efektu jest naturalność modeli i wyobraźnia fotografa. Umiejętna gra światłem i cieniem pozwala mi wyczarować na zdjęciach zmysłowy klimat. W ten właśnie sposób podkreślam charakter i urodę bohaterów moich sesji studyjnych.

Fotografia eventowa

Fotografia eventowa

Nie ma dwóch takich samych okoliczności. Dlatego w fotografii eventowej liczy się wyczucie chwili, czujne oko i elastyczność fotografa. Powstałe kadry mają przecież przedstawić wydarzenie w taki sposób, by po jego zakończeniu jeszcze długo się o nim mówiło. Równocześnie zdjęcia z eventu tworzą kalendarium aktywności realizowanych przez firmy, instytucje i organizacje. Są wizytówką w mediach społecznościowych i elementem budowania zaangażowania wokół marek. Dlatego reportaż z eventu w dynamiczny i spontaniczny, a jednocześnie profesjonalny sposób powinien opowiadać każdą historię.

Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa

Twoi klienci kupują oczami. Zadbaj, by zdjęcia reklamowe skutecznie sprzedawały i kreowały pożądany wizerunek firmy. Oferowane przez Ciebie usługi i produkty przedstawię z jak najlepszej strony. Gdzie wykorzystać powstałe kadry? Oto kilka możliwości: w sklepie online, na portalach aukcyjnych, w kampaniach internetowych, do postów w social mediach czy przygotowania profesjonalnego katalogu. W ramach usługi fotografii reklamowej kompleksowo zadbam o prezentację Twojej marki we wszystkich kanałach.

CLOSE