MENU

Fotografia ciążowa

Sesja Ciążowa

Jest czymś zupełnie wyjątkowym, pozwala uchwycić tak bardzo wyjątkowe chwile w życiu przyszłych rodziców którzy oczekują na swoje maleństwo.
Istnieje możliwość wyboru między sesją w domu lub w plenerze. Jeżeli pogoda na to pozwala, sugeruję aby zdjęcia wykonywać w plenerze, ale oczywiście ostateczna decyzja należy do Państwa.
Na sesję należy zarezerwować około 2 godzin.
Dzięki takim zdjęciom, każda mama będzie mogła pokazać jaka dumna była z tego, że przez 9 miesięcy nosiła pod sercem swoje maleństwo, a zdjęcia pozostaną pamiątką na długie lata.

Fotografia Dziecięca

Sesja dziecięca

Biegające, uciekające, szybsze od autofocusa, roześmiane, rozbrykane, te grzeczne i te grzeczne inaczej ;)
Wszystkie bez wyjątku zadbały o kondycję moją i swoich rodziców :)
Zapraszam na sesje małych pędziwiatrów, dzieciaczków od roczku do około 2-3 lat (ale także tych co mają ciągle w sobie duszę dziecka :) )

Fotografia komunijna

Sesja Komunijna

Przyjęcie białej Hostii po raz pierwszy do dziecięcego i krystalicznie czystego serduszka, to niewyobrażalnie podniosłe, jak również niezwykle ważne wydarzenie, które zostaje otoczone niezwykle odświętną i uroczysta oprawą liturgiczną.
Ta cudowna i niezwykle wzruszająca, jak również niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju chwila warta jest uwiecznienia tym bardziej zapraszam do udziału w magicznych plenerach komunijnych.
Wykonuję zdjęcia zarówno w dniu Komunii Świętej jak i w czasie Białego Tygodnia.

Fotografia studyjna

Sesja studyjna

Sesja studyjna jest bardzo popularnym działem fotografii, koncentrującym się przede wszystkim na obiekcie fotografowanym, a nie na jego otoczeniu.
Podczas sesji studyjnej istnieją dużo większe możliwości operowania światłem (zwykle sztucznym) oraz intymną atmosferą, której w miejscach publicznych nie uda się osiągnąć. Podczas takiej sesji można eksperymentować ze światłem oraz nie przejmować się czy za oknem pada deszcz lub robi się ciemno.

Fotografia eventowa

Fotografia eventowa

Z wielką przyjemnością wykonam dla Państwa zdjęcia z eventu, niezależnie od jego czasu, miejsca i charakteru.
Zapraszam do współpracy, gdyż dobrze zrealizowany reportaż z eventu to jeden ze sposobów skutecznej promocji Państwa firmy wśród potencjalnych klientów oraz kontrahentów.
Realizowałem zdjęcia eventowe dla niejednej firmy. Były to między innymi bankiety, festiwale, konferencje, koncerty, targi branżowe, imprezy firmowe i inne.
Zakres oferty oraz cena ustalana indywidualnie.

Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa

Zakres działań obejmuje wykonanie kompletnych sesji produktowych na potrzeby prezentacji internetowych, prasowych czy do wykorzystania w reklamie wielkoformatowej.
W zależności od potrzeb sesji – docelowego przeznaczenia materiałów oraz oczekiwań klienta, elastycznie dopasowujemy sposób realizacji sesji fotograficznej.
Zakres oferty oraz cena ustalana indywidualnie.

CLOSE