fbpx
MENU

Fotografia ślubna w Szczyrku

Fotograf ślubny Szczyrk – jak wybrać?

Planujecie wesele i rozpoczęliście poszukiwania fotografa ślubnego w Szczyrku? Mam na imię Grzesiek i tworzę reportaże ślubne pełne emocji. Jestem przekonany, że dobre zdjęcia mogą budzić piękne wspomnienia przez całe życie. Zależy Ci na wartościowej pamiątce? Zastanawiasz się, jak wybrać fotografa ślubnego ze Szczyrku? Nie wiesz, kiedy najlepiej zarezerwować usługę? Z przyjemnością podpowiem.

Fotograf na wesele Szczyrk – oferta

Zawartość oferty (obok estetyki zdjęć) to najważniejsze kryterium wyboru fotografa ślubnego ze Szczyrku. Na rynku znajdziesz różne propozycje współpracy. Również takie, w których trzeba dopłacać za elementy, wydawałoby się podstawowe. Moja oferta fotografii ślubnej jest kompleksowa. To znaczy, że w pakiecie gwarantuję profesjonalny reportaż ślubny, który uwzględnia:

  • zdjęcia z przygotowań w domu i z błogosławieństwa
  • relację z uroczystości w kościele i z wesela (aż do oczepin)
  • kadry indywidualne i zdjęcia grupowe
  • sesję plenerową w dniu ślubu
  • sesję nocną
  • zdjęcia ślubne z drona
  • bezpłatne wypożyczenie aparatu Instax i wydruk zdjęć dla gości
  • galerię zdjęć online
  • 50 zdjęć wywołanych w formacie 15×23

Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, podasz dokładną lokalizację uroczystości i jej termin. A ja z kolei niezwłocznie prześlę Ci indywidualną wycenę fotografii ślubnej w Szczyrku i odpowiem na wszystkie dodatkowe pytania.

Fotograf ślubny Szczyrk – cena

Etap planowania budżetu na organizację wesela jest bardzo ważny. Dlatego pozyskanie informacji na temat tego, ile kosztuje fotograf ślubny w Szczyrku, jest jak najbardziej na miejscu. No więc jak wyglądają ceny? Nie ma jednego cennika. Kwoty za reportaż ślubny wahają się od tysiąca do nawet kilku tysięcy złotych. Poza jakością zdjęć i ich estetyką zawsze warto zweryfikować, jaki zakres usług wchodzi w grę. Co więcej, jeśli zdecydujesz się na współpracę z fotografem ślubnym ze Szczyrku, możesz liczyć, na to, że unikniesz dodatkowych kosztów za dojazd.

Fotograf ślubny Szczyrk – kiedy rezerwować?

Im szybciej, tym lepiej Jeśli podobają Ci się realizacje konkretnego fotografa ślubnego ze Szczyrku, a sama oferta atrakcyjna, nie warto zastanawiać się zbyt długo. Zainteresowanie usługą fotografii ślubnej jest naprawdę duże. Najlepsi usługodawcy mają rezerwację terminów nawet na 2 lata do przodu.

Fotograf na ślub i wesele w Szczyrku – kontakt

Szukasz fotografa ślubnego w Szczyrku? A więc sprawdź moje portfolio i pakiet, a następnie napisz do mnie. W wiadomości możesz wspomnieć o planowanym terminie uroczystości oraz dokładnej lokalizacji ślubu i wesela. Jeśli wraz z narzeczonym macie konkretną koncepcję na zdjęcia lub pomysły na dodatkowe atrakcje, to też daj znać. Pamiętaj, że kontakt ze mną do niczego Cię nie zobowiązuje, a możesz zyskać bezcenne informacje na temat fotografa na ślub w Szczyrku.

Napisz do mnie!

Chętnie się dowiem co u Ciebie słychać...

Fotograf ślubny Szczyrk

CLOSE