Loading

kto jest za to wszystko odpowiedzialny…

Grzegorz Bolka

Cześć! nazywam się Grzesiek 🙂 Bardzo cieszę się, że do mnie trafiliście –zapraszam Was do mojego świata ujętego w kadrach… Rozgośćcie się i czujcie jak u siebie!

Mój zapał i determinacja sprawiły, że jestem tu gdzie jestem, że mogłem połączyć pracę z pasją – krótko mówiąc mogę nazwać się szczęściarzem!!! Uwielbiam pracować z pozytywnie zakręconymi ludźmi, którzy mnie inspirują i sprawiają, że to co robię jest tak wyjątkowe. Kocham kolory, naturalność, spontaniczne momenty, magię ulotnych chwil.

Podczas reportaży ślubnych jestem cierpliwy i możliwie dyskretny, starając się uchwycić w moich kadrach to, co bardzo trudno dostrzec w pośpiechu i ferworze ślubnego zamieszania – emocje, bliskość, uczucia – Wasze niepowtarzalne historie z tego najważniejszego dla Was dnia, do których chętnie będziecie w przyszłości wracać.

Fotografuję nie tylko śluby – bliska jest mi także fotografia rodzinna, ciążowa, dziecięca, portretowa oraz okolicznościowa

Mieszkam w Rybniku – fotografuję w całej Polsce. Uwielbiam nowe wyzwania i praca w innych zakątkach świata będzie dla mnie przyjemnością.

Jeśli moje fotografie poruszyły Wasze serducha to zapraszam serdecznie na spotkanie, na którym będziemy mogli bliżej się poznać 🙂 To będzie dla mnie wielki zaszczyt, jeśli będę mógł tworzyć dla Was Waszą historię.

Rekomendacje